Suwalska policjantka zdobyła srebro na Mistrzostwach Kettlebell w Gdyni
Suwalska policjantka Wioleta Bujanowska zdobyła srebro podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskich Kettlebell Sport w Gdyni.
Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport, które 20 czerwca 2026 roku odbyły się w Gdyni.
W swojej kategorii przez 12 minut wykonywała 258 powtórzeń z 16-kilogramowym odważnikiem, co dało jej drugie miejsce.
Na co dzień sierżant Bujanowska dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w Suwałkach i powiecie; po służbie nie zwalnia tempa, realizując swoje sportowe ambicje.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Źródło: policja.gov.pl