Ogólne 23.06.2026

Suwalska policjantka zdobyła srebro na Mistrzostwach Kettlebell w Gdyni

Suwalska policjantka Wioleta Bujanowska zdobyła srebro podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskich Kettlebell Sport w Gdyni.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach

Generała Kazimierza Pułaskiego 26, 16-400 Suwałki

Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport, które 20 czerwca 2026 roku odbyły się w Gdyni.

W swojej kategorii przez 12 minut wykonywała 258 powtórzeń z 16-kilogramowym odważnikiem, co dało jej drugie miejsce.

Na co dzień sierżant Bujanowska dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w Suwałkach i powiecie; po służbie nie zwalnia tempa, realizując swoje sportowe ambicje.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: policja.gov.pl

PO

Piotr Ostrowski

Wspiera dział kroniki policyjnej, szybko weryfikuje komunikaty służb i dopowiada najważniejsze informacje dla mieszkańców.

Więcej artykułów →

Udostępnij: