Interwencja w Suwałkach: 70-letnia kobieta zraniła nożem męża podczas awantury
Podczas rodzinnej kłótni w Suwałkach 70-letnia kobieta ugodziła nożem męża; grozi jej do 5 lat więzienia.
Suwalscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w Suwałkach w związku z awanturą małżeńską. Podczas zajścia 70-letnia kobieta zraniła nożem swojego męża. Poszkodowany trafił do szpitala, a kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Zatrzymana Suwalczanka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Za ten czyn grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
W kolejnym zgłoszeniu mundurowi ustalili, że w mieszkaniu przebywał również 75-letni mężczyzna, który – według jego relacji – został ugodzony nożem. Rana dotknęła brzucha. Policjanci ustalili, że małżeństwo wspólnie spożywało alkohol przed zajściem. Podczas awantury 70-letnia kobieta ponownie zraniła męża nożem, powodując obrażenia brzucha. Kobieta została zatrzymana, a ranny 75-latek przewieziony do szpitala. Za uszkodzenie ciała grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: policja.gov.pl